ZS1

W poniedziałek (29 pażdziernika 2018r) obchodzić będziemy w szkole "Dzień Dyni" prosimy o przybycie do szkoły w tym dniu w przebraniach, dodatkowo obligujemy każdą z klas do stworzenia klasowych Dyń które będą zdobiły korytarz przed aulą. Osoby które przyłączą się do zabawy będą tego dnia zwolnione z odpowiedzi a może nawet sprawdzianów. Oprócz w/w zabawy będzie możliwość zakupienia ciasta które będzie sprzedawać szkolny klub wolontariusza.

w.
 

Organizatorzy DD

W dniu wczorajszym po raz pierwszy w historii Akademii CISCO działającej przy naszej szkole, mieliśmy okazję wręczyć międzynarodowe certyfikaty ADMINISTRATORÓW SYSTEMU LINUX. Gratulujemy nielicznym uczniom, którzy ukończyli kurs i zdali egzaminy.

 

Talenty młodzieży ZS1 wykraczają często poza jej zainteresowania przedmiotowe. Najlepszym tego przykładem jest Kacper Pawłowski z klasy 2b, który wraz z partnerką zajął pod koniec września I miejsce w Mistrzostwach o Puchar Okręgu Śląskiego w Tańcach Latynoamerykańskich, broniąc tym samym tytułu z zeszłego roku. Niezwykłe umiejętności ucznia zostały docenione także w naszym mieście. Dnia 16 października 2018 Kacper otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Piekary Śląskie za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku 2017/2018. Kacprowi gratulujemy sukcesów i cieszymy się, iż jego pasja przekłada się na tak spektakularne efekty

.

W dniu 15.10.2018r. w Ośrodku Kultury " ANDALUZJA" w Kamieniu miała miejsce uroczystość Pasowania uczniów klas pierwszych ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W PIEKARACH ŚLĄSKICH. Podczas uroczystości uczniowie mieli okazję poznać historię życia Jacka Karpińskiego patrona TECHNIKUM NR 1 oraz historię utworzenia profilu policyjnego i celno-prawnego w II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje wizerunki w przygotowanych przez klasę prezentacjach. Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie przez Dyrekcję tarczy Zespołu Szkół Nr 1, a tym samym oficjalne włączenie w poczet społeczności szkolnej ZS NR 1. 

 

Joanna Goj 

Zespół Szkół nr 1 został zgłoszony do udziału w plebiscycie "Dziennika Zachodniego" w kategorii "Szkoła Roku". Cieszy nas fakt, iż można głosować nie tylko na placówkę, ale także na nauczycieli, którzy zostali nominowani z obrębu Piekar Śląskich do tytułu "Nauczyciel na medal". Bardzo dziękujemy za zaufanie pokładane w nas jako szkołę edukującą młodzież na wysokim poziomie.

Głosować można pod adresem: https://dziennikzachodni.pl/nauczyciel-na-medal-2018-zobacz-galerie-liderow/ar/13474755 

Dzisiejszy dzień był kolorowy - nie tylko dzięki wspaniale udekorowanym przez uczniów drzwiom do sal, które obrazowały wychowawców klas, ale także dzięki wszystkim miłym słowom skierowanym w życzeniach do nauczycieli i pracowników szkoły.

W imieniu Dyrekcji, grona pedagogicznego oraz pracowników placówki dziękujemy Wam za tak miłe chwile, piękną i niesamowicie zabawną akademię, a także za docenienie nas jako pedagogów.

Jesteśmy szczęściarzami, iż mamy przywilej pracy z tak cudowną młodzieżą.

 

 

AS dla ZS-1

Brak grafik

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Galeria bieżąca

Brak grafik

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar